Doprava zdarma od 199 EUR

Urban Iki Zadné sedadlo junior bez adaptéra na nosič Bincho Čierna/Kurumi Hnedá

Bicyklovať sám je tá najlepšia a najkomfortnejšia vec. Niekedy však aj Vaši malý - veľký objavitelia majú stále chuť nasadnúť a jazdiť s vami. Pre tieto príležitosti je tu práve Urban Iki Junior. Táto skladateľná sedačka Vám umožňuje objavovať krásne miesta spoločne a rýchlo ju zložíte dole, keď ide...
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Skladom
Značka: Urban Iki
€59,95 €49,96 bez DPH
Kategória: Detské sedačky
Farba: Hnedá, Čierna
Farba sedačky: Bincho Čierna/Kurumi Hnedá
Cykloservis
Cykloservis
Odborná dlhoročná prax
Platba online i na dobierku
Platba online i na dobierku
Zaplaťte ako vám to vyhovuje
Odosielame už do 24h
Odosielame už do 24h
Tovar na predajni odosielame už o 24h
Bicyklovať sám je tá najlepšia a najkomfortnejšia vec. Niekedy však aj Vaši malý - veľký objavitelia majú stále chuť nasadnúť a jazdiť s vami. Pre tieto príležitosti je tu práve Urban Iki Junior. Táto skladateľná sedačka Vám umožňuje objavovať krásne miesta spoločne a rýchlo ju zložíte dole, keď idete bez spolujazdca. 
Je vhodný na väčšiu záťaž. Aj keď sedadlo spĺňa európsku bezpečnostnú normu EN14872. Väčšina bicyklov, ktoré spĺňajú túto požiadavku, má označenie alebo zmienku o tejto bezpečnostnej norme na samotnom nosiči, napríklad zboku. Má rozpätie 120 a 175 mm.
Nezabúdajte, na to aby ste toto sedadlo mohli plne využívať potrebujete zadný nosič na bicykel a adaptér na pripevnenie sedadla. Nemáte ho a chcete nakúpiť výhodnejšie? Objavte náš SET, kde nájdete sedadlo aj adaptér za lepšiu cenu.
Farba Hnedá, Čierna
Farba sedačky Bincho Čierna/Kurumi Hnedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: